Pochwal się swoimi butami

Opinie klientek:
-„Buty się sprawdziły. Dziękuję”- Ewa
-„Buty się spisały doskonale. Dziękuję raz jeszcze”- Iza
-„Dziękuję za profesjonalną pomoc przy wyborze i dopasowaniu butów ślubnych. Buty   były bardzo wygodne i sprawdziły się bez zastrzeżeń :)”-Marta M.
-„To był najlepszy wybór. Przetańczyłam całą noc. Dziękuję”- Justyna P.
-„Usługi Pani Alicji polecam wszystkim Paniom, które cenią elegancję i wygodę na cały wieczór ślubny i nie  tylko”-Ewa .
-„buty sprawdziły się znakomicie 🙂 Sprostały moim problematycznym stopom 🙂 wkrótce zamówię kolejne na własny ślub 🙂 wszystkim polecam 🙂 „-Magdalena W.
-„Buty sprawdziły się super 😉„-Magda H.
-„Przetańczyłam w nich do białego rana. Niesamowite. Wielkie dzięki!!”-Małgorzata Ł.
-„Buty były bardzo wygodne i spokojnie przetańczyłam w nich całą noc aż do rana. Dziękuję za pomoc i profesjonalne podejście”-Wioletta Z.
-„Buciki baaardzo wygodne, bardzo dziękuję za doradztwo i miłą atmosferę :)”-Anna H.
-„Buty super się spisały, przetańczyłam w nich całą noc, co nigdy się nie zdarzyło jeszcze, zawsze trzeba było zmienić na płaskie:)”-Karolina Sz.

-„Witam 😉 butki były mega wygodne i nie zamieniłabym ich na żadne inne 😉„-Sylwia Ż.
-„To był najlepszy wybór. Buty bardzo wygodne przetańczyłam w nich całą noc. Spisały się doskonale :) Dziękuję”-Karolina
-„Cudowne buty! Najlepsze jakie mogłam sobie wymarzyć na ten najważniejszy dzień mojego życia 😀 Przepiękne, nietuzinkowe i tak wygodne, że zapomniałam, że są na obcasie POLECAM!”-Marta Cz.
-„Witam! Chciałam podziękować za ślicznie uszyte buty. Przetańczyłam cała noc!„-Anna U.

21209187_1499612600078215_1752242585_n36065126842_4487ab2d14_o